Skocz do zawartości
 • Zaloguj się, aby obserwować  

  MISJA SKARB - nowy program o poszukiwaniu skarbów od FOKUS TV.


  Activ

  FOKUS TV oficjalnie potwierdziło, kiedy startuje serial dokumentalny Misja Skarb, program będzie emitowany na kanale FOKUS TV od 12 kwietnia od godziny 22.00 w każdy czwartek. Bohaterami „Misji Skarb” są Killer (Michał), Prospektor (Dawid) i Mario (Mariusz), którzy od lat podróżują po Polsce i zajmują się odkrywaniem znalezisk historycznych. Eksploatatorzy należą do Stowarzyszenia Eksploracyjnego na Rzecz Ratowania Zabytków SAKWA i prowadzą legalną działalność. Poszukiwacze Mają na swoim koncie wiele cennych odkryć, m.in. odnalezienie masowych grobów żołnierzy Armii Krajowej w Puszczy Kampinoskiej; odnalezienie wraku radzieckiego samolotu z 1945 roku w rzece pod Wyszogrodem; odkrycie tuneli templariuszy w miejscowości Ptkanów czy bulli Papieża Jana XXIII z 1610 roku. Akcja serialu dzieje się w wielu miejscach na terenie Polski prowadzący prezentują historię naszego kraju w jej lokalnym aspekcie. W pierwszym odcinku Killer, Mario i Prospektor otrzymują zlecenie od sandomierskiego konserwatora dr. hab Marka Florka, aby zbadać okolice miejscowości Brzezie.

   


   

  fWTZzKg.jpg   sw1EzHI.jpg  3x1d8wV.jpg

   

   

  IT97to8.jpg  7ID441O.jpg  Ujbb7U7.jpg

   

   

   

   

   

  Źródło:
  https://www.facebook.com/Misja-skarb-serial-telewizyjny-FOKUS-TV-105035956994885/?hc_ref=ARQ1VzGmY23OVXXFOvpzuajlwKQbHbk7TnkJgjoWpCtdL8fmssKrQVaS3pggTRpRmNs&fref=nf
  http://www.fokus.tv/news/misja-skarb-nowa-produkcja-fokus-tv/14975
  http://www.fokus.tv/wszystko-o/skarb-boratynek
  https://www.telemagazyn.pl/tv/misja-skarb-2192493/#galeria-multimediow
  
  Zaloguj się, aby obserwować  


  Opinie użytkowników

  Rekomendowane komentarze

  Brak komentarzy do wyświetlenia.  Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

  Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

  Utwórz konto

  Zarejestruj nowe konto, to proste!

  Zarejestruj nowe konto

  Zaloguj się

  Posiadasz własne konto? Użyj go!

  Zaloguj się


O nas.

Niniejsze Forum stanowi miejsce wymiany informacji oraz dyskusji na temat detektorystyki . Forum ma charakter innowacyjno-edukacyjne. Na stronach Forum nie są umieszczane żadne materiały (pliki) podlegające ochronie prawno-autorskiej. Administracja Forum nie ponosi żadnej odpowiedzialności za treść wypowiedzi poszczególnych użytkowników Forum, a w szczególności za wszelkie przypadki naruszenia praw osób trzecich (w tym praw autorskich).

Śledź nas na.

Najnowszy film.

 

 

×

Ważne informacje

Regulamin Warunki korzystania z serwisu Polityka prywatności Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.