Skocz do zawartości
 • Zaloguj się, aby obserwować  

  Uczniowie w Samarii dokonali niesamowitego odkrycia archeologicznego.


  Activ

  Dzieci z Samarii dokonały ekscytującego odkrycia podczas wykopalisk archeologicznych w pobliżu Barkan Industrial Zone. Uczniowie znaleźli lampy naftowe z okresu talmudycznego, co wskazuje, że społeczność żydowska żyła tam ponad 1500 lat temu. Wykopaliska przeprowadzono w ramach projektu edukacyjnego, którego celem było połączenie dzisiejszej młodzieży z dziedzictwem i historią Izraela. To delikatna ceramika wykonana przez rzemieślników, która oprócz praktycznego zastosowania ma również zastosowanie dekoracyjne, znaleziska dowodzą, że w okresie talmudycznym to miejsce było zamieszkałe.


   

  h9uqdQ5.jpg  WpuOJM1.jpg  72tBJZd.jpg

   

   

   

   


   

   

  Źródło:
  http://www1.alliancefr.com/tag/lampes-en-argile 

   

  Zaloguj się, aby obserwować  


  Opinie użytkowników

  Rekomendowane komentarze

  Brak komentarzy do wyświetlenia.  Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

  Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

  Utwórz konto

  Zarejestruj nowe konto, to proste!

  Zarejestruj nowe konto

  Zaloguj się

  Posiadasz własne konto? Użyj go!

  Zaloguj się


O nas.

Niniejsze Forum stanowi miejsce wymiany informacji oraz dyskusji na temat detektorystyki . Forum ma charakter innowacyjno-edukacyjne. Na stronach Forum nie są umieszczane żadne materiały (pliki) podlegające ochronie prawno-autorskiej. Administracja Forum nie ponosi żadnej odpowiedzialności za treść wypowiedzi poszczególnych użytkowników Forum, a w szczególności za wszelkie przypadki naruszenia praw osób trzecich (w tym praw autorskich).

Śledź nas na.

Najnowszy film.

 

 

×

Ważne informacje

Regulamin Warunki korzystania z serwisu Polityka prywatności Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.