Skocz do zawartości
 • Zaloguj się, aby obserwować  

  Zebranie Walne Polskiego Związku Eksploratorów w Warszawie.


  Activ

  W dniu 7 kwietnia 2018 roku odbędzie się Zebranie Walne PZE. Miejsce zebrania będzie tym razem Uniwersytet Warszawski Wydział Historyczny Instytut Archeologii mieszczący się przy ul. Krakowskie Przedmieście 26/28 w Warszawie. Zebranie odbędzie się na Sali 210 - pierwsze piętro, wejście i wjazd od ul. Oboźna lub wejście od ulicy Krakowskie Przedmieście 26/28 brama główna Uniwersytetu Warszawskiego. Zarząd Polskiego Związku Eksploratorów informuje, że zebranie walne związku rozpocznie się o godzinie 10.00. Rozpoczynamy od rejestracji uczestników (osoby wcześniej zgłoszone i potwierdzone). Około godziny 11.00 nastąpi otwarcie zebrania. Zakończenie obrad przewidujemy około godziny 18.00. Prosimy o stosowny ubiór adekwatny do miejsca zebrania (SMART CASUAL). Po zakończeniu obrad, czyli ok godziny 19.00 zapraszamy do zarezerwowanego pubu na część nieoficjalną spotkania. Dokładniejsze informacje można wyczytać na oficjalnym profilu Facebook Polskiego Związku Eksploratorów, poniżej linki.


   

   

   

   

   

   

  Zaloguj się, aby obserwować  


  Opinie użytkowników

  Rekomendowane komentarze

  Brak komentarzy do wyświetlenia.  Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

  Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

  Utwórz konto

  Zarejestruj nowe konto, to proste!

  Zarejestruj nowe konto

  Zaloguj się

  Posiadasz własne konto? Użyj go!

  Zaloguj się


O nas.

Niniejsze Forum stanowi miejsce wymiany informacji oraz dyskusji na temat detektorystyki . Forum ma charakter innowacyjno-edukacyjne. Na stronach Forum nie są umieszczane żadne materiały (pliki) podlegające ochronie prawno-autorskiej. Administracja Forum nie ponosi żadnej odpowiedzialności za treść wypowiedzi poszczególnych użytkowników Forum, a w szczególności za wszelkie przypadki naruszenia praw osób trzecich (w tym praw autorskich).

Śledź nas na.

Najnowszy film.

 

 

×

Ważne informacje

Regulamin Warunki korzystania z serwisu Polityka prywatności Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.